| anonim_4396 a întrebat:

Fostul meu prieten sa impacat cu o fetisoasa care este o curva, o manca de **** si o facea in toate felurile iar acum sunt impreuna. De ce?

Răspuns Câştigător
| Madden a răspuns:

Pentru ca nu te merita daca este asa, pentru ca o are doar pentru sex sau geva de genu rolling on the floor funda!

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La cum te exprimi, sigur îi este mai bine cu ea decât tine.
Nu ştiu cum e aia dar tu sigur eşti posesivă, egocentristă, invidioasă şi ai senzaţia că totul ţi se cuvine şi bine a făcut el că s-a orientat în altă parte.
De ce? Uite aşa pentru că universul nu se învârte în jurul tău!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ca, ''curva'' aia ii da ceva ce tu nu ii dadeai?!

Sex? Si asta, dar poate tu clachezi undeva!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate sta cu ea pentru sex daca tipa este asa cum zici tu

| Rukhsandra a răspuns:

E cu ea doar pentru sex si nimic mai mult

| aniriiiiii a răspuns:

Poate vrea sa te uitehappy

| Alex0194 a răspuns:

Ca asa e si el si nu vrea numai sex si nu te merita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ea este chiar asa cum ai caracterizat-o tu, de ce crezi ca sta cu ea? Dar poate tine la ea. Poate ca ea nu este asa cum o descrii tu. Poate ca el o vede altfel.

| andrey123 a răspuns:

Ori vrea numai sex ori vrea sa te faca geloasa!

| dulceatzata a răspuns:

Daca chiar este asa cum ai zis u Sta cu ea numa ca sa o ****...ca poate cu tine nu ia reusithappy! Funda:X