| pinguin_6168 a întrebat:

Buna:* De cateva zile am inceput sa vb cu fostul meu prieten si credeam ca s-a schimbat si ca vrea sa fim din nou impreuna. da nu a fost asa pe la spate el vb cu colega mea si ma facea in toata felurile si i-a zis sa imi zica sa ma arunc ca sa scape de minestraight facestraight face si nu cred ca a fost o gluma
Eu stau toata ziua si ma gandesc la el si sunt cu capu in noriicrying nu stiu ce sa fac adica cand vreau sa cunosc altii baietii imi apare el in gand.cateva sfaturi:*

1 răspuns:
| ANONIMtpu a răspuns:

Pfff, cum sa te mai gandesti la el dupa ce vorbeste de tine asa pe la spate? El isi bate joc de tine si tu te gandesti la el, cum vine asta? Lasa-l in pace si vezi-ti de treaba ta, nu merita sa te tot gandesti la el.:*