| StefanVLY a întrebat:

Fratiilor am penisul in erectie de 16cm si am 14 ani
Se poate intampla ceva?
Adica nha la 14 ani are ceva se poate intrampla vreo boala ceva I don't know

Chiar nu stiu ce sa zic

Dau funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Andutsssaaaa a răspuns:

Nu cred ca se poate intampla ceva, doar daca ai ceva vergeturi sau alte semne, bubiţe sau alceva.Deci mândreştete şi e normal ca la vârsta ta sa creasca doar nu vrei sa fie de 5 cm, nu?:-D

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mai masoara-l odata pune ruleta / rigla deasupra lui de la baza pana la varf si vezi ca ai cam gresit masurarea laughing))

Si nu n-ai ce sa patesti atata timp cat nu te duci la curve si nu folosesti prezervativ. Deci daca ai de gand femei, foloseste caciulita!

| costellodonatz a răspuns:

Da, penisul tau sufera de gigantism. Du-te la medic si fa-ti un control amanuntit.

| StefanVLY explică:

Nu am nici o bubita...
Dar nu stiam daca e ceva de ingrijorat sau asa. Ms andutssa ai funda :*

| StefanVLY explică:

laughing Osa fiu