| Al3xCojbuchi a întrebat:

Fratilor, ati mai auzit intrebarea asta de un milion de ori. Vreau sa va intreb ce sa fac cand imi place de o fata [sunt cls 6] sta cu 2 banci departare de mine, imi place de ea.Luni stateam unul langa altu' si vorbeam lucruri despre noi. Marti n-am mai vorbit deloc Miercuri n-am vorbit de loc.Joi la ora de sport mi-a spus ca ma place. Dar eu de unde sa stiu ca e adevarat? Azi (vineri) n-am vorbit deloc. Ce se intampla cu ea si ce trebuie sa fac?happy

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

Poate se gandeste ca ai crezut ca e o gluma si atunci cand va vrea sa vb cu tine vei rade de ia.incearca sa o tot bagi tu in seama ca sa isi dea drumu si sa isi dea seama ca esti de acord cu ia

5 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Pai, probabil ca ti-a spus ce simte cu adevarat. Altfel care era motivu? Mai asteapta o zi sau doua, si spune-i ca si tu o placihappy, gaseste un moment cand sunteti singuri.Ai grija ce faci. Papa:*

| RazvanGeorge a răspuns:

Pai daca ti-a spus ca te place, invit-o la un suc, sigur iti va accepta invitatia, iar dupa cateva intalniri repetate intreab-o daca doreste sa formati un cuplu. Daca raspunde pozitiv, incearca sa o iei cu incetisorul, sa fi finutz cu ea, sa ii oferi incredere si sa fii mereu aproape de ea! Ai incredere in tine si lupta pentru ceea ce-ti doresti! Mult succes si bafta in viata!

| Al3xCojbuchi explică:

Pai intai o sa pun in aplicare aceste metode si dupa aceea o sa aleg castigatorul ok?big grin pana atunci mai vreau raspunsuri

| roxana1242 a răspuns:

Iti dau eu un sfat, nu umbla mult dupa ea deoarece va spune ca esti disperat.Iti recomand sa astepti ca ea sa se aproprie mai mult de tine, sa comunicati mai uzual si atunci vei afla cu adevarat daca si ea iti corespunde sentimentelor.Sau incearca sa o abordezi tu daca nu esti o persoana rusinoasa... Sper sa iti fie de folos raspunsul

| Mikutza97 a răspuns:

Pai, spune-i ca si tu o placi, fata-n fata sau printr-un mesaj dac nu ii poti zice in fata. si incearca sa ii si dovesestihappy, dandu-i o floare, un ursulet, o cunosti mai bine, vezi ce ii place. da zii cu cuvintele tale, si fi cat de sincer cu ea. nu ma prea pricep la dat sfaturi dar sper sa te pot ajuta. si nu se intamplu nimic cu ea, dar poate crede ca tu nu o placi si se simte prost.