| DrAgOs2014DrEgHi a întrebat:

Fraţilor haideţi să mai lungim povestea! Fata de care vă spuneam (la întrebările precedente)a vorbit cu nişte prietene care între timp cu 2 s-a certat. Aşa lasă asta. Azi eram eu cu amicul de care v-am spus şi cu o prietenă de a ei. Acea prietenă zice mereu ceva de ea când mă vede sau vorbeşte cu mine. În fine am vorbit, am râs dar până când a plecat amicul acela. A venit fata pe care o plac şi a stat c-am 1 ora şi după a plecat. Înainte să plece eram în leagăn şi a întrebat-o prietena ei dacă stă cu mine. Ea a răspuns că nu şi că nu va sta niciodată cu mine. Atunci s-a rupt inima în mine. după ce a plecat A venit vorba de ea şi prietena ei mi-a zis: Dragoşe am întrebat-o noi pe M--ia dacă îi place de tine şi le.a zis: Mă gândesc tot timpul la el şi când sunt în preajma lui nu ştiu ce să vorbesc cu el. Doar atât le-a spus. Când am auzit, eu genul "wow! Chiar a zis asta" nu mai puteam de fericire. Am vorbit ce am mai vorbit. Ce trebuie să fac? Să mai am speranţe? S-o mai întreb dacă vrea să stea cu mine?

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

„Dragoșe am întrebat-o noi pe MARIA". MARIA, MARIA, MARIA! Era așa greu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o mai lungi tu mai frate, vorbeste direct cu ea, ce tot trimiti poste?

| Hieer a răspuns:

Deci.
1) Sa stii ca ne-am dat si noi seama ca era vorba despre Maria..nu trebuia sa scrii cum ai scris.

2) Trebuie sa ai tupeu.du-te odata la ea ..si intreab-o daca este adevarat ce le spune prietenilor? Poate ea este mai timida si nu poate sa thinking vorbeasca cu tine, poate asteapta sa faci tu primul pas..mai ales ca esti si baiat. Du-te si vorbesc si eu..baga-te in seama si GATA!

Sper ca te-am ajutat!