| Iulianaiuli78 a întrebat:

TPU, vorbeam de la începutul anului cu un băiat, îl stiu din Liceu, vorbeam amândoi de o posibilă relație era, plecată in străinătate, toate bine 3 luni, după ne-am certat si nu mi-a mai scris 2 LUNI il așteptăm zi de zi,plangeam de el, credeam ca nu o sa mai aud de el,când a ajuns in Romania mi-a scris si a spus că nu vreau să îl mai las asa de mult singur, a spus ca ma ia cu el, dupa am simțit ceva ciudat cu el....ne am certat după
Am stat vreo 1 săptămâni fără el,si am zis sa îi scriu, am zis că se poartă ciudat si mă deranjezează ca eu l-am așteptat in fiecare zi si face d-astea si i-am dat block, l-am scos de la block dupa 3 zile
El imediat mi-a scris am vorbit 3 zile si dupa si a zis ca vrea sa vina la mine, a venit la mine la 2 noaptea si a zis ca vrea sa facem sex si sa stam toata noaptea împreună,eu am am zis da,dar l-am mințit ca să îl văd, după ce a ajuns la mine,am zis ca sa plece, pentru că eram singura acasă si eram speriată ca aude lumea de mine, următoarea zi nu imi mai scria deloc si a zis ca nu mai vrea să facem sex.Era online in fiecare noapte la 2 si îmi părea ciudat.
Am văzut un comentariu cu o inima mare de la o fata pe contul lui, si l-am întrebat cine este, a spus doar o prietenă.
Am intrebat si pe aceea fata cine este el? si mi-a spus ca el este iubitul ei de 4 luni,mi-a trimis poze cu ei doar noaptea erau poze,nu imi venea sa cred ca el imi face d-astea.
Deși nu aveam o relație cu el,tot ma doare si imi e dor de el. I-am scris cât de mult tin la el toata noapte.dar el parcă o voia pe ea,s-au despărțit si ei, nu știu dacă s-au împăcat dar aia îl vrea înapoi si suferă, nu vreau sa ii despart sau sa am neliniște in viata mea așa ca le.am dat block la ambii.
INTREBARE, CREDEȚI CA DUPĂ INFIDELITATE MAI FUNCȚIONEAZĂ O RELAȚIE?

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Femeile care au reacții rapide cum ai reacționat tu sunt și frumoase.

Deci - UITĂ-L pe ăla și caută un bărbat frumos că la ăștia le plac femeile ca tine.

24 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce infidelitate vorebsti fetita, daca voi erati certati si despartiti?
Ala este doar un curvar care capata sex de la fete naive ca tine, care sunt disperate dupa el.

| Iulianaiuli78 explică (pentru Violleta2022):

Ma refer in cazul lor.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Si cui ii pasa de cazul lor?

| Iulianaiuli78 explică (pentru Violleta2022):

Atunci nu mai raspunde la întrebare dacă nu îți pasă, simplu.
Ai zis- Despre ce infidelitate vorebsti fetita, daca voi erati certati si despartiti?
Păi scrie undeva că mă refer la mine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Pai uite aici scrie ca te referi la tine... ai scris TU cu manuta ta, in topicul initial, sau au uitat de la mana pana la gura ce ai declarat? laughing

"în 29 August | Georgiana095 a întrebat:
TPU, vorbeam de la începutul anului cu un băiat, îl stiu din Liceu, vorbeam amândoi de o posibilă relație era, plecată in străinătate... Am stat vreo 1 săptămâni fără el, si am zis sa îi scriu."

| Iulianaiuli78 explică (pentru Violleta2022):

Clar ai ceva, daca nu vrei sa intelegi

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Fetita, cum iti asterni asa dormi!
Cat despre minciuna, esti rusinos sa continui sa minti chiar si dupa ce esti prinsa... si asta te va afecta in viata, ca mitomania iti va aduce numai necazuri.

| Iulianaiuli78 explică (pentru Violleta2022):

Da,ms, nu ma refeream la mine, punct

| VoidEternal a răspuns:

Pe scurt. Tu joci jocuri stupide, el era dispus să își însele prietena.

Amândoi trebuie sa vă maturizați.

| anonimuIl a răspuns:

Tu nu ai fost cu băiatul ăla.

| Iulianaiuli78 explică (pentru anonimuIl):

Avea relație de când a ajuns in Romania deja, poate faceam sex si mă lăsa.

| anonimuIl a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Uită-l pe ăla.

| Iulianaiuli78 explică (pentru anonimuIl):

Intrebarea despre infidelitate, nu mă gândeam la mine atunci când am scris asta, la ei!

| Iulianaiuli78 explică (pentru anonimuIl):

Eu sunt cea care pune întrebările pe contul meu! Este doar autocorectorul folosit incorect pe tastatura!

| anonimuIl a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

El ți-a spus a 2 zi că s-a terminat totul între voi.

| anonimuIl a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

La cât de NERVOASĂ ești când ai scris asta - Eu sunt cea care pune întrebările pe contul meu!

Ție îți trebuie un bărbat adevărat, nu un pămpălău prost.

| Iulianaiuli78 explică (pentru anonimuIl):

Sincer,da.

| Iulianaiuli78 explică (pentru anonimuIl):

Da crying((((( încerc să îmi controlez si nervii si suferință si altele.

| anonimuIl a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Femeile care au reacții rapide cum ai reacționat tu sunt și frumoase.

Deci - UITĂ-L pe ăla și caută un bărbat frumos că la ăștia le plac femeile ca tine.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

-_- Pai el era cu una de 4 luni cu fata aia fără sa ști tu nimic și tu nu știai el tea înșelat de mult și tu nici nu avea habar de nimic si l-ai aștept cu Adevărat fără să-l înșeli și el și bătut joc de tine. când iubești cu Adevărat nu înșeli niciodată nu are cum sa existe așa ceva da el a vrut sa fie și cu tine și cu fata aia c.u.r.v.a.r.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

El a vrut sa fie și cu tine și cu fata aia a vrut să-și bata joc de tine nenorocitul altfel nu avea cum sa fie cu altcineva când iubești cu Adevărată nu avea cum sa exista așa ceva el a vrut să-și bata joc de tine și era și cu fata aia înțelegi

| Celestina003 a răspuns:

Wtf tu încă îl vrei înapoi, tu crezi că merită iertat așa ceva? Ar trebui să ii dai jet.Ar trebui sa ai orgolui, da înțeleg că vrei relație dar pui prea mult suflet pentru că vrei prea mult una... caută pe altul care merită sufletul tău bun.

| Iulianaiuli78 explică:

Vrea sex

| anonimuIl a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Ai scris - Vrea sex
Dar ce credeai că vrea?

| Skylor a răspuns:

E doar un atașament, o sa ți treacă. Trebuia să ți dai seama că el vrea doar sa te folosească pentru sex, nimic mai mult. Daca a înșelat o pe iubita lui îți dai seama că și ție îți făcea la fel. Nu e un băiat cu care sa ai o relație. Încearcă să vorbești și cu alți băieți și să vezi diferente intre el și ceilalți.