| Lovely a întrebat:

Funda! Am auzit de multe ori expresia " X nu e bun la pat". Sunt curioasa in opinia fiecaruia ( fete si baieti) la ce se refera expresia. Cel mai logic si frumos argumentat raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| channah_5883 a răspuns:

Ne dorim sa gasim acea persoana cu care ne potrivim din toate punctele de vedere inclusiv la pat. Ceea ce auzi tu este rezultatul a ceea ce numim experimentat. E foarte greu sa gasim persoana care nu numai ca ne atrage si exista o chimie puternica reciproca dar care sa ne cunosca fiecare particica a corpului, care sa ne descopere punctele erogene si care sa exploreze corpul feminin/masculin in detaliu iar cel mai important cu care sa discutam deschis despre sex, despre ceea ce ne place sa nii se faca in pat si sa facem si noi la randul nostru. Abia atunci si dupa un timp in care ajungem sa ne acomodam cu persoana respectiva vine compatibilitatea in pat si putem afirma despre X ca e bun la pat sau invers iar daca ajungem si la orgasm putem spune ca am atins apogeul. Pana atunci experimentam si suntem in cautare de fantezii, iluzii si descarcari hormonale!

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Am nevoie de ajutorul tau... ce sa fac cu Eugen pana la urma? E asa de prost la pat: (Sa-i dau flit si sa-mi gasesc altul?

| razvan1305 a răspuns:

Nu are penisu att d3e mare sa te satisfaca, referitor vaginu. orio e prea brutal ori e prea moale

| Catalion a răspuns:

Adica nu stie sau nu poate sa faca dragoste sau sex cum trebuie si in loc sa-si satisfaca partenerul, ii provoaca neplaceri in timpul actului sexual.

| yoanna11 a răspuns:

Poate nu dadea bine, neexperimentat, fara cunostinte despre asta, incepatori

| purenerve a răspuns:

Alinu stiu esti varza! nu daca te termini dupa 2 minute nu esti bun la pat! fata se simte satisfacuta daca tu te termini din 2 in 2 minute atata timp cat te mai tine sa te urci in ca o data ep ea ma intelegi?winkingaia cu penisul nu la tote le plac obiectul munci mari sti vb aia"mica da jucausa"? LOVELY nu e bun la pat se refera tocmai la aia ca nu stie sa satisfaca perechea indiferent ce are din dotare tot barbatu daca stie cum indiferent ca are un penis de 10 cm duce o meieie la un orgasm sau mai multe! treaba e ca se refera ca nu stie sa o stimuleze ce sa faca si ce sa ifaca! marimi grosimi si altele is pentru curve la care le bagi cisma in vagin si mai ramane loc sa parchezi si o limuzina ma intelegi?

| f a răspuns:

Se refera la faptul ca partida de sex nu a fost satisfacatoare pentru orator din cauza partenerului.

| gina09 a răspuns:

Pai a fi bun l pat pentru multe inseamna sa arate ine sa fi sexy un corpde invidiat, sa fie mare, si sa vina cu ceva nou care sa le surprinda...nu un pampalau care sa nu stie ce face funda pls>*

| Noname69 a răspuns:

Pai un o fata poate spune ca un baiat nu e bun la pat atunci cand :

Fac sex si el dupa 5 minute el are orgasm

La unele conteaza si marimea

Nu cred ca un baiat poate spune ca o fata nu e buna la pat.

Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu!

| Angelin a răspuns:

Cred ca expresia ''. nu e bun la pat" se refera la un barbat anume care nu stie sa satisfaca o femeie in timpul partidei.