| G0AHEAD a întrebat:

Hey, mereu am auzit expresia "Ce buna e aia!". Ce inseamna pentru un baiat expresia asta? Exista probabil 2 tipuri de baieti care vor fete cuminti si "rele" dar expresia am auzit-o in ambele tabere.

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cel mai des are sensul ca respectiva e "bine dotata"

| ascovit a răspuns:

Pe scurt, in des inaltnia replica "Ah, ce buna e" baietii vor sa spuna ca respectiva aeste bine dotata (intelegit u)

| WholeWorld a răspuns:

Exact cum a spus anonim130900, cand vezi o fata cu trasaturi frumoase... in special fund, sani, picioare dar daca n-are fata degeabalaughing.
Asta inseamna expresia "ce buna e".
Cand esti cu prieteni poti cataloga orice fatalaughing.

| EmaEmax a răspuns:

Inseamna ca baiatul o considera atragatoare, frumoasa, sexy pe fata, dar ca sa stii si tu nu numai baietii o folosescwinking

| DunkelheitBu a răspuns (pentru EmaEmax):

Si fetele nu spun "ce bun e ala"?

| EmaEmax a răspuns (pentru DunkelheitBu):

Ba da, asta am zis si eu mai sus.

| k1NNNdeR a răspuns:

Inseamna ca fata pe care a vazut-o baiatul acela are pentru el fund, sani, picioare frumoase, depinde de baieti. Sper ca te-am ajutat >big grin

| Eveli4cik a răspuns:

Ar fi ca e buna de rau si de bine

| CoolGirlForYou99 a răspuns:

Depinde de baiat... daca e cuminte el vrea o fata ''buna'' adica care sa il iubeasca si sa il faca fericit dar daca baiatul este mai nabunatic vrea o fata ''buna'' la pat sau la ce se gandeste el:*:*