| anonim_4396 a întrebat:

Suntem din orashe diferite, acum un an si ceva am facut cunostiinta si de atunci tot vorbim, ne-am intalnit de cateva ori, sarutari mangaieri etc. i-am spus ca m-am indragostit de el, a reactionat pozitiv, timp de 2 saptamani a mers super apoi i-a picat cu tornc ideea sa ramanem amici, suntem amici de multa vreme, i-am spus ca inca mai am sentimente pentru el, nu a zis nimic, de sunat ma suna in fiecare zi vorbim cateva ore la telefon, pe mess vb aproape tot timpul, imi spune ca are o "gagica" dar tot pe mine ma suna. daca ii spun ca merg undeva cu prietenii repede devine gelos. nici eu nu mai stiu ce sa cred! ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai. Daca iti zice ca are o ''gagica''..De ce te suna pe tine? Ma rog.Tu inca tii la el. Dar daca el a vrut sa fiti doar prieteni, asta e! Viata iti pune cate o piedica, tu trebuie sa te ridici, sa te scuturi si sa mergi mai departe! E greu sa uiti pe cineva la care tii enorm de mult..Usor de spus, greu de facut happy Sunt destui baieti pe planeta asta happy Dar intreaba`l de ce devin GELOS? Ca oricum nu mai sunteti impreuna straight face

| KittyCaaaaat a răspuns:

Daca sunteti din orase diferite, nu o sa functioneze cum ar functiona o relatie normala niciodata, nu pune suflet si nu te baza pe reactiile astea, mai ales daca spune ca are o prietena acolo, nu sti cum va decurge relatia lor si sa nu ai de suferit!

| IoanaLoveRazvi a răspuns:

Buna Vans! Si mie imi place de un baiat din alt oras ca si tine si el are prietena acolo. Dar nu inteleg de ce devin gelos daca are iubita? Intreaba-l si tu pe mess daca te place si e dispus sa aiba o relatie cu tine. happy E cel mai simplu. Pusi! :*