| AdinaCrissa a întrebat:

Funda! Am messenger 11, de pe care stiu ca se poate citi arhiva oricui, atat timp cat ii stii parola.
Ma intreb de ce la unele persoane(cum ar fi sora mea, iubitul) nu ramas arhiva?
De exemplu o prietena a venit la mine sa imi arate niste convresatii de ale ei si le-am putut vedeastraight face
De ce nu merge sa vad arhiva la toate id-urile?

3 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Pentru ca nu toti isi salveaza arhiva, special ca sa nu le citesti. Stiam si eu de acest lucru si de aceea mi am dezactivat arhiva. Succes

Gabriela Sandica
Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| Zole a răspuns:

Ca poate leau sters arhivele? wow la asta nu te-ai gandit?

| Andrei17 a răspuns:

Nu toata lumea are bifata optiunea "save your archive".