| BloodyBlade a întrebat:

Funda! Buna TPU! Am din nou o problema! Dau Funda celui care ma lamureste si care imi da o idee! Deci.Veneam din oras azi(eram singura pe strada cu inca un baiat adica fostul la care mai tin si-l iubesc)Si s-a intors, s-a uitat la mine, dar nu s-a oprit sa ma astepte(stam in acelasi cartier iar casele sunt destul de apropiate)Si nu stiu ce sa cred.(adica intre intrebarea mea precedenta si acesta este o diferenta enorma)As vrea sa-l fac sa simta durerea si lacrimile pe care le-am indurat eu timp de 7 luni de cand ne-am despartit...dar totusi inca il iubesc si nu vad alta cale sa-l fac sa se intoarca! Va rog sa lasati si un id dar doar daca aveti rabdare sa ma ascultati fiindca e mult de povestit.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| hitman112 a răspuns:

Lasami id-u tau si iti dau eu add.

| BloodyBlade explică (pentru hitman112):

Broken_angel_just_me

3 răspunsuri:
| MatiesIonut152212 a răspuns:

Ia meu matiesionut91

| GheNsS a răspuns:

Bn pai te-ai consumat pentru acest baiat cam mult.Tu il iubesti dar in acelasi timp vrei sa simta durerea din inima ta.Este prea suparat si dezamagita ca sa vezi ca iubirea cu foarta nu se poate. Poate el nu te mai iubeste, alt motiv nu vad doar dintru-un orgoliu remarcabil dar atunci este cretin si nu mai merita.In momentu de fata esti prea afectata si 7 luni de zile de lacrimi nu au rezolvat nimic corect? Propun sa incepi un noi inceput, lumea este larga nu s-a terminat aici.Sunt multi baieti mai buni si mai galanti ca acesta. Poti sa te lamuresti intrebadul daca te mai iubeste sau nu si gata!, dar o sa vezi desi nu o sa accepti schimbarea acum! o sa o faci.Bafta multa happy