| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Am din nou o problema! Dau Funda celui care ma lamureste si care imi da o idee! Deci.Veneam din oras azi(eram singura pe strada cu inca un baiat adica fostul la care mai tin si-l iubesc)Si s-a intors, s-a uitat la mine, dar nu s-a oprit sa ma astepte(stam in acelasi cartier iar casele sunt destul de apropiate)Si nu stiu ce sa cred.(adica intre intrebarea mea precedenta si acesta este o diferenta enorma)As vrea sa-l fac sa simta durerea si lacrimile pe care le-am indurat eu timp de 7 luni de cand ne-am despartit...dar totusi inca il iubesc si nu vad alta cale sa-l fac sa se intoarca! Va rog sa lasati si un id dar doar daca aveti rabdare sa ma ascultati fiindca e mult de povestit.Va multumesc!

1 răspuns:
| Stileblue a răspuns:

Buna!
Te injosesti prea mult!
P.S. Dupa cate ai scris el nu iti da nici o atenti deci nu o sa poti sa il faci sa suferee!
Pa, pa