| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Buna TPU! Mie imi place de un baiat foarte mult! Si o prietena de-a mea a spus ca ne combina ea! Eu am 12 el 15! Dar eu nu cred ca ma place adica se uita la mine foarte mult si o durata mare de timp dar el e pe mess si mie nu imi apare ca e straight face cred ca m-a pus pe offline straight face! Si eu ii ziceam la fata aia ca nu ii place de mine ca nu o sa vrea! Si nu o vrut sa mai vb cu mine! Si stiu ca o sa rada lumnea de mine daca o sa vreau sa ma combin cu el si el nu o sa vrea! PT. ca am eu un presentiment ca nu o sa vrea! Deci intrebarile sunt :
1. Oare merita sa incerc?
2. Daca nu cum sa ii spun fetei aleia?
PS : Scz. greselile gramaticale! Si vreau rasp. nu reprosuri!

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Pai spune-i prietenei tale sa te combine cu el dar sa nu-i spuna ca tu stii ceva.Asa ca si cum ar fi planul ei si voi nu stiti nimic.Merita sa incerci happy

2 răspunsuri:
| AlecuUu a răspuns:

Deci spune-i prietenei tale sa te combine cu el dar sa nu ii zic asa direct sal intrebe daca ii place de tine intai si astea daca mai ai nev de ceva ad dead_4_me

| Adyna_7556 a răspuns:

Mai bine incerci sa il cunosti tu singura. nu te lasa pe mana altora chiar daca acele persoane iti vor binele. parerea mea este ca daca prietena ta l-ar intreba daca vrea sa fie cu tine, el ar raspunde ca nu pentru ca nu te cunoaste prea bine. :d