| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat si ne-am despartit pentru. ca el mi-a zis ca ii place de o fata. dar acum cateva zile mi-a zis ca a spus asta ca sa ma faca geloasa [ a fost si cu fata aia dupa ce a fost cu mine ] si s-au despartit adica el de ea el i-a spus ca nu are timp de o prietena dar mie mi-a spus ca nu o mai place. dar acum mi-a spus ca vrea sa se impace cu ea dar nu stiu ce sa cred ii tot spune ca e frumoasa ca e perfecta si cica a zis fata aia ca ii lua apararea [ dar si mie mi-a luat-o si mi-o ia ] si cica a luat-o in brate si etc. dar el pe mine ma suna in fiecare zi si din astea sau pe mess si azi cand vb la tel cu fata aia a intrebat-o pe fata aia da ce mai face ana? [asa ma cheama ] si ea zis ca stau cu X [ iubitul meu ] si suna asa am auzit prin tel. aham cu X nu? si eu nu inteleg el se uita nu stiu asa ciudat la mine si se uita mult la mine eu ce sa inteleg? :
1. Ma place pe mine sau pe ea?
2. Ce simte de fapt?
3. Ajutati-ma va rog! Scuzati greselile gramaticale si va rog rasp! FUnda si ce mai vreti voi dar cat mai multe rasp!
PS : si cand ma suna ma tine de vorba o ora si si totusi eu nu cred ca sunt singura pers. cu care sa vb adica el are multi prieteni baieti si ma suna pe mine? adica thinking

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Eu cred ca te place pe tine dar vorbeste cu cealalta fata poate chiar pentru vrea sa te faca geloasa, cred ca vrea ceva mai mult, poate iubire big grin daca ati vorbit mai mult timp banuiesc ca te vrea inapoi, am fost si eu in cazul tau big grin si inca sunt ce pot sa zic... baietii astia :/ laughing te iubeste fata!love struck

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru CocoMexii):

Deci cred ca avem ce vb laughing daca esti in aceeiasi situatie ca mine. happy da-mi id tau de mess daca vrei printrun mesaj privat daca vrei...

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru CocoMexii):

Deci cred ca avem ce vb daca esti in aceeiasi situatie ca mine. da-mi id tau de mess daca vrei printrun mesaj privat daca vrei...

| CocoMexii a răspuns (pentru egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt):

Okay big grin scuza-ma ca nu ti-am raspuns mai devreme... acum am vazut ca mi-ai raspunshee hee

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru CocoMexii):

Lasa-mi id tau printr-un mesaj happy

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Si eu cred ca te iubeste. dar tuh nu meriti sa sufei iar o despartire. daca iti place de iubitu tau ramai cu el si uita trecutu.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Parerea mea este ca iubitul tau (ma rog, fostul) este cam instabil sentimental si cam umbla din floare in floare, dupa ce le "polenizeaza" vrea la alta.Cred ca nici nu are sentimente din moment ce azi e cu una, maine o vrea pe alta.Ai mare grija, cu un asemenea baiat pe post de iubit poti avea neplaceri in timp, pentru ca lui mereu o sa ii fuga ochii dupa altele.Incearca sa ii dai o perioada sa se gandeasca ce vrea, ori tu, ori cealalta. Spune-i ca nu vrei sa fii niciodata roata de rezerva.Succes!