| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA.cunosc 2 baieti care initial erau detreaba. dar pe zi ce trece devin tot mai nesimtiti, efectiv se baga singuri in seama pe strada, au ceva cu viata mea, nu pot sa treaca pe langa mine fara sa se ia de mine, sa ma jigneasca. eu nu ii bag in seama, ce spun dar efectiv imi piere tot cheful in ziua aia, si ma simt si prost.adica sunt trista.cand eu stiu ca nu le-am gresit cu nimic. chiar m-am purtat si frumos cu ei(cred ca am grsit categoria, scuze)adica deja a devenit ceva obisnuit. cand ii vad la coltul strazii stiu ce urmeaza...mai multi prieteni mi-au zis sa fac cale intorsa cand ii vad dar eu nu sunt genu sa fug de probleme. trec nepasatoare dar ma intristez. m-am saturat. ce ma sfatuiit sa fac? si ce au cu mine?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Poti ruga niste prieteni( baieti) sa vorbeasca cu ei, asa ar fi mai simplu sa te lase in pace.

| Purec a răspuns:

Probabil sunt prea prosti sa vorbeasca cu o fata, si incearca si ei sa faca ceva sa fie bagati in seama happy Depinde acum si de felul in care te jignesc...dar solutii sunt multe sa scapi de ei. Desi poate cea mai buna apare sa iti pui iubitul sa ii tavaleasca putin, cred ca poti rezolva si ceva mai pasnic. Cati ani ai? si cati ani au ei?

| Licuriciu_Laura_1991 a răspuns:

Ai putea sa te duci direct la ei si sa-i intrebi ce vor...