| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA am o problema.cunosc 2 baieti care initial erau detreaba. dar pe zi ce trece devin tot mai nesimtiti, efectiv se baga singuri in seama pe strada, au ceva cu viata mea, nu pot sa treaca pe langa mine fara sa se ia de mine eu nu ii bag in seama ce spun dar efectiv imi piere tot cheful in ziua aia, si nu stiu de ce?(cred ca am grsit categoria, scuze)

Răspuns Câştigător
| BonnieSweet a răspuns:

Sincer si mie mi se intampla la fel. Nesimtiti. 1. Au chef sa faca misto de cineva. 2. Te plac. Dar nu stiu sa se comporte. 3. Leau murit toti neuroni. Daca le spui sa te lase in pace tot nu te lasa. Daca ii ignori devin mai enervanti. In situatia mea l-am luat la bataie pe respectivu. Dar nici cu asta nu prea merge. Cu timpul se potoleste/potolesc. Crede-ma dupa aia o sa te lase in pace. Incearca sa ii eviti.

| anonim_4396 explică (pentru BonnieSweet):

Bonnie sweet ...mersi mult pentru raspunsuri...si de faza cu bataia am incercat-o acum maimult timp si nu a functionat big grin

5 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Si eu cunosc baieti dinastia cu doua fete :*. Asa is ei. Gaseste si tu cateva replici cu cale sa le inchizi gura au sa vada ca nu au cum sa se puna cu tine si te vor lasa impace altfel nu cred.EU asa am facut > Bafta

| anonim_4396 explică (pentru ccriss):

Mersi pentru raspunsuri.chiar m-au facut sa ma simt mai bine CRISS

| ada_8825 a răspuns:

Vor sa fie in centrul atentiei si nu stiu cum sa o faca asa ca apeleaza la ceea ce cred ei ca este,, amuzant``. Daca nu-i bagi in seama CU TIMPUL o sa inceteze.Nu le da satisfactie pentru ca ei asta asteapta. Poti din cand in cand sa le dai niste replici taioase ca sa le strici si lor ziua. Sper ca ti-am fost de ajutor. pa-pa si mult succes

| anonim_4396 explică (pentru ada_8825):

Mersi pentru raspunsuri.chiar m-au facut sa ma simt mai bine ada_8825