| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA.cunosc 2 baieti care initial erau detreaba. dar pe zi ce trece devin tot mai nesimtiti, efectiv se baga singuri in seama pe strada, au ceva cu viata mea, nu pot sa treaca pe langa mine fara sa se ia de mine eu nu ii bag in seama ce spun dar efectiv imi piere tot cheful in ziua aia, si nu stiu de ce?(cred ca am grsit categoria, scuze)adica deja a devenit ceva obisnuit... csnd ii vad la coltul strazii stiu ce urmeaza...mai multi prieteni mi-au zis sa fac cale intorsa cand ii vad dar eu nu sunt genu sa fug de probleme. trec nepasatoare dar. m-am saturat

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Baietii, sau baieteii, indiferent, au o anumita imagine despre fete si nu-si inchipuie ca ar putea face ceva dezagreabil. Eu cred ca daca ii sochezi cu ceva de genul asta, scapi definitiv de ei.
Sau mai poti incerca sa-i faci pe ei de ras, va avea acelasi efect. thinking

2 răspunsuri:
| diana121 a răspuns:

Inseamna ca sunt nesimtiti.happy Fa ce fac si eu: Ma prefac ca sun la politiehappy O iau la fuga imediatlaughing

| cristeadiana a răspuns:

Sunt nesimtiti... cunosc multi din astia lasa-i impace cand vor vedea ca nu iti atrag atentia te vor lasa impace