| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA.cunosc 2 baieti care initial erau detreaba. dar pe zi ce trece devin tot mai nesimtiti, efectiv se baga singuri in seama pe strada, au ceva cu viata mea, nu pot sa treaca pe langa mine fara sa se ia de mine eu nu ii bag in seama ce spun dar efectiv imi piere tot cheful in ziua aia, si nu stiu de ce?(cred ca am grsit categoria, scuze)

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Pei si nu se gaseste leac de umflaturi spune-i lu tactu sa ramana in urma vreo 3-4 metri si cand se leaga de tine el te ajunge din urma si POC in stanga poc in dreapta si gata daca se repeta politia la usa le da o amenda si de acolo apare ochii umflati de la parintii aleia big grin

| ASASINIS a răspuns:

Cred ca eu pot sa te ajut bine pentru ca si verisoara mea a trecut prin asta! daca-i ignori mai rau vor veni dupa tine! daca-i bagi in seama or sa creada ca ii placi! tot ce poti face e sa le zici buna si sa pleci! cand te baga in seama vorbestele indiferent ca si cum ai avea treaba mai inportanta! zile doar buna si plaeca cand vorbesti cu ei aproba sa fa sa pari grabita! crede-ma din prama zi nu va functiona dar cu timpul va merge!

| Jackal7 a răspuns:

Pai sunt doua posibilitati, ori le place de tine ori doar sunt niste copii care se joaca de-a smecherii. Daca pui la suflet ce zic ei e posibil sa-ti placa de vreunul, daca nu, pur si simplu ignora-i, se vor plictisi si te vor lasa in pace. Sper ca ai inteles, succes.