| Yousosweet a întrebat:

Funda! Daca un baiat imi da mereu like-uri la fiecare poza pe care o postez.(dar da like-uri si la alte fete din scoala sau din oras)..inseamna ca ma simpatizeaza macar?happy

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesant baiat.
Si-a ales ce fete ii plac si acum le da like-uri sa vada care pica...un pescar sentimental,un imatur nesigur pe el.
Nu-i da atentie.
Si,logic,de placut, te place, ii place infatisarea ta, asa cum la un cadou ne place hartia de ambalaj si funda rosie.
Daca astea i-au luat ochii, realizezi cat de neserios este...
happy

| William a răspuns:

Nu-ti mai face sperante ca nu te place. Daca zici ca da like-uri si la alte fete probabil ca e doar o metoda sa le faca sa creada ca ii place de ele. Vrea doar sa se culce cu ele si se pare ca o sa reuseasca laughing adica pe tine te-a pus pe ganduri cu doar cateva like-uri (care in realitate nu inseamna nimic).

| vedetamuziciiana a răspuns:

Eu cred ca nu. Poate ca crede ca esti draguta dar asta e complet altceva. Unii oameni mai dau like-uri ca sa primeasca inapoi (ii detest) si unii o fac doar pentru ca nu au ce face..Nu e probabil ca el sa te placa big grin

| IngerCazator a răspuns:

Offff ce face facebook-ul asta din om!
Daca iti da like-uri la poze asta nu inseamna neaparat ca te place.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Dacă o să fiți împreună și o să le dea likes altora o să crezi că te înseală? laughing
Doamne ferește! straight face
Poate că îi place de tine, dar nu încerca să-ți seama după câte likes îți dă, asta ar însemna că îi place de toate ălea!winking
Încearcă să vorbești cu el, să vezi ce simte! happy

| ILoveYou26 a răspuns:

Un like pe facebook nu inseamna nimic!
Poti sa dai like si unei persoane de care nu-ti place laughing
Daca chiar vrei sa stii daca te simpatizeaza vorbeste cu el big grin