| Yousosweet a întrebat:

Funda! Daca un baiat imi da mereu like-uri la fiecare poza pe care o postez.(dar da like-uri si la alte fete din scoala sau din oras)..inseamna ca ma simpatizeaza macar?;;batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SunnyDay00 a răspuns:

Da,si eu cred la fel! Sigur te simpatizeaza, altfel, de ce ar da LIKE?laughing

1 răspuns:
| King18name a răspuns:

Daca da like si la alte fete. nu stiu ce sa zic, cred ca ii place sa dea like-uri la fete, vrea sa iasa in evidenta, trimite-i un mesaj, si vei aflta, vorbeste cu el! nu stiu daca chiar te simpatizeaza prin faptul ca iti da like la poze, tinand cont ca da la mai multe fete! succes in aflarea raspunsului :p