| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Daca un baiat mereu cand trece pe langa mine se uita fix in ochii mei si uneori are si tendinta sa zambeasca, alteori doar ca sa ma bage in seama spune ca vrea sa imi faca cunostinta cu alt baiat. Dar mai mereu zice asta, sau ca unui alt prieten de al lui ii place de mine si de astea, cu toate ca nu e adevarat ca ma plac aia, credeti ca ma place elll?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Daaapp te placeehappy de ce nu preiei tu initiativaaa?smugsmugsmugsmug>smug:

| enverhoxha a răspuns:

Tipul nu pare foarte deştept. De ce-ţi pasă de el?

| eliza_4776 a răspuns:

Tot ce e posibil ...cred ca e vrajeala ca "prietenul lui" atata timp cat nu iti fc cunostinta ca el.sigur el t place!:*