| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Daca un baiat mereu cand trece pe langa mine se uita fix in ochii mei si uneori are si tendinta sa zambeasca, alteori doar ca sa ma bage in seama spune ca vrea sa imi faca cunostinta cu alt baiat. Dar mai mereu zice asta, sau ca unui alt prieten de al lui ii place de mine si de astea, cu toate ca nu e adevarat ca ma plac aia, credeti ca ma place el?

Răspuns Câştigător
| JohannaStone a răspuns:

E evindent... spune asta doar ca sa te bage in seama. Lol. Bafta cu el in contnuarewinking Depinde daca si tu il placi...

1 răspuns:
| Roxana110824 a răspuns:

Poate te place.
Sau asta e stilul lui sa se uita in ochii pers cu care vbbig grin
Tu uitate si vezi daca se uita in ochii altor pers cu care vb.
Eu cred ca te place.
Incearca sa te apropii de el si daca si tie iti place de el. poate veti fi impreunabig grin
Succes:**
Funditabatting eyelashes