| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Daca un baiat mereu cand trece pe langa mine se uita fix in ochii mei si uneori are si tendinta sa zambeasca, alteori doar ca sa ma bage in seama spune ca vrea sa imi faca cunostinta cu alt baiat. Dar mai mereu zice asta, sau ca unui alt prieten de al lui ii place de mine si de astea, cu toate ca nu e adevarat ca ma plac aia, credeti ca ma place elll?
happy

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Lui ii place de tine dar nu stie cum sa iti spuna. dai si tuh semne ca iti place de el.

| MuñequitaLoka a răspuns:

E doar o scuza faza cu un prieten de al lui. el vrea sa afle prin acest mod daca iti place cineva si sa-ti atraga atentia laughing

| Je_1276 a răspuns:

Da.Te place foarte mult. Daca vrea sa-ti faca cunostinta cu alti baieti inseamna ca asta`i un mod in care sa comunici si sa stai mai mult de vorba cu el.Si daca iti zambeste inseamna ca i placi foarte mult.

| Daniela1Laur a răspuns:

E clar.laughingIi place 100% de tine.laughing!