| utilizatorull a întrebat:

Funda! Fetelor, va plac baietii creoli adica nu rromi sau ceva de genu` doar creoli eu am un ten mai inchis si toti imi spun ca e frumos dar nu prea cred eu... mie nu im place sad

Răspuns Câştigător
| deutszaandreutzsa a răspuns:

Toti iubiti mei erau creoli...la mine in clasa acum e fat-frumos unu creol serios esti fff atragator daca esti creol jur
sper ca te-am ajutat

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu daca ai avea de ales intre o fata alba ca smantana si una bronzata tuci,cu care ai vrea sa fii?
Intre o suedeza si o italianca sau o araboaica,ce-ai alege?
Tan is fun!
Realizeaza ca acest look e cumplit de atragator,exista femei care nu traiesc fara salonul de bronzat,stiu ca sunt infinit mai atragatoare creole.
Barbatii,la randul lor,par mult mai interesanti creoli,cate femei auzi moarte dupa blonzi suedezi? Dar dupa italieni,arabi,greci etc? Si nu te gandi la interese materiale, sunt mii de femei indragostite de brunetul lor focos si traiesc in cea mai neagra mizerie!
Deci, revizuieste-ti parerile...
Chiar daca fiecare vrea ce nu are!

| utilizatorull explică:

Sunt baiat big grin

| utilizatorull explică:

Oti_l15 smug

| Diana_6668 a răspuns:

Daca esti asa cum zici esti chiar bun big grin, da-mi id tau :*

| Noemy99 a răspuns:

Sa stii ca e mai bine sa fii mai creol decat alb ca branza...gandeste-te daca tiar placea alb si apoi o sa iti dai seama...

| L0ve a răspuns:

Sincer,mereu baieti creoli au fost pe gustul meu, adica, au ceva special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si daca ai fi rrom care ar fi treaba mai acesta? vezi ca ai gresit site-ul nichiperceo, aici nu gasesti pitipoance de agatat, sunt numai fete culte

| mihai02 a răspuns:

Auzi si eu sunt la fel ca tine creol si mie imi place cum sunt...

| Anny025 a răspuns:

uite, eu sunt alba ca branza... abia abia daca ma bronzez un pi vara, si lumea nu ma considera atragatoare fata de alte fete super bronzate. asa ca, norocul tau ca esti mai creola din nastere si nu trebuie sa stai 2 saptamani la soare pentru a capata culoare aramie atragatoare si mult doritawinking