| NYØ2002 a întrebat:

Ce părere aveți fetelor de baietii creoli? Eu sunt mai inchis la culoare si nu imi place ca spun multi ca sunt tigan dar de fapt eu nu sunt nici macar corcitura cum sunt altii.Mie mi se pare ca am o piele ciudata.Eu pe gat si pe fata sunt inchis iar restul corpului sunt mai deschis cu vreo cateva nuante. Oare daca o sa imi iau o crema antibronz nu o sa mai fiu asa? Si daca imi iau o crema in ce luna incep sa imi iau?

Link Facebook daca vreti sa ma vedeti
https://m.facebook.com/gabs.gaby.372

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Esti mai inchis pe fata si gat pentru ca te-a prins soarele, daca te duceai la mare/piscina/garla etc si stateai doar in pant f scurt/ slip te bronzai peste tot.
Nu esti f inchis, eu sunt mai inchisa ca tine lol laughing peste tot
NU arati a tigan, cel mult a arabwinking [libanez, sirian, iordanian ] esti un baietel dragut, nu ai nici cosuriwinking specifice varstei sau semne lasate.
Nu te pune sa iti dai cu creme si altele ca nu ai probleme cu tenul si poate te umpli si de altele, cel mult ca baiat iti poti da cu o crema pe maini, coate/genunchi daca ai pielea uscata /crapata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal mi se par atragatori baietii creoli.
Nu trebuie sa faci nimic in acest sens, accepta-te asa cum esti.
Altii si-ar dori sa aiba pielea ta, sa nu se chinuie sa stea prea mult la bronz.

| ciocolatamaruie4 a răspuns:

Pui prea mult vorbele oamenilor la suflet. Eu zic sa mai treci pe langa, ci nu prin ele.
Fiecare e frumos in felul lui. Comoarandu-te cu altii sau așteptând aprobarea celorlalti nu vei fi niciodata fericit.
Conteaza cum te vezi tu.
Perioada adolescentei poate se face razpunzatoare pentru modul in care te vezi acum. Pe masura ce te vei mai maturiza, vei capata incredere in tine si nimic din jur nu o va mai perturba.
Esti UNIC. Eu zic ca asta e un privilegiu. Bucura-te din plin de el!
Seara faina!