| Ilusion :X a întrebat:

Funda >--- Funda >-- Funda >-- Funda >-- Va rog sa nu radeti de mine! Am 11 ani si-mi place de-o fata la nebunie:X.
Am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine "se mai gandeste.", am intrebat-o iar peste 2 saptamani "se mai gandeste..." Eu vorbesc cu sora ei foarte mult. Chiar si ea ar vrea sa ne cupleze. Umbla mult cu un coleg de-al meu dar colegul imi zice ca nu spune nimic despre asta. Faza e ca ei ii place de colegul meu. dar el are prietena. Intrebarea finala >--- Ce sa fac pentru a fii cu ea. mersi!
Funda primeste >-- cel care a spus ideea sa mearga.

PS : Scuzati am uitat ceva. Am spus ca pana decide ea sa-mi fac alta prietena. Am vorbit cu o prietena si-a spus ca e o idee buna. Acum vreau sa ma bag cu alta fata. Vestea bomba este ca ea e geloasa...

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Facand abstractie de varsta ta iti voi spune ca nu ai procedat bine. Daca i-ai zis ca o placi si i-ai cerut prietenia iar ea nu a refuzat era de bine. A zis sa te puna la incerca sa vada daca intr-adevar o placi si sa vada cat insisti dar acum vazandu-te cu alta ce va zice? Ca ai fost un nesimtit, asta! Nu ai decat sa ramai cu fata cu care esti acum si de care te folosesti intr-un fel din moment ce tu o placi pe cealalta SAU sa iti vezi de scoala, sa astepti sa te maturizezi si pe urma sa,, umblii dupa fete".

8 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Nu te inteleg vrei sa fi cu ea dar pe alta parte vrei sa te culpezi cu alta?! Daca chiar iti place de fata asta vorbeste cu ea si incearca sa te apropii de ea, sa se simta in largul sau cand vorbeste cu tine si atunci poti sa ii mai propui din nou daca vrea sa fiti impreuna(abia va cunoasteti mai bine)hee hee. Poti sa-i ceri ajutorul si pr-lui tau de care ii place ei si sa ii spui ca e bine sa lamureasca lucrurile si sa-i spuna ca are prietena si ca mai sunt baieti prin jur.Multa bafta!winking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ete cuculaughing ea zice ca se gandeste daca vrea sa fie cu tine si acum ete scart e geloasalaughing
Si daca tie iti place asa mult dc te cuplezi cu alta...copil mic vezi-ti de scoala ca ai timp s de fete o gramada.Sa-ti creasca puta si dupa

| IsabelaIssa a răspuns:

Pai si tie daca iti place de ea.cum sa te combini cu alta fata? bun. ei ii place de tine si poate nu stie ce vrea... dar o faci geloasa...asta inseamna ca nu e indiferenta. logic. dar pe urma daca ea vrea sa stea cu tine? tu ce o sa fc? o sa lasi fata cu care o sa incepi o relatie pentru cea geloasa?:d gandeste-te bine ce fcwinking bafta

| Kitty a răspuns:

Hmm

| casmaua a răspuns:

Pai 1 fa-o geloasa sarutando pe cealalta fata de fata cu ea 2asteapta ca ea o sa vina la tine si o sa-ti zic ca accepta

| masly a răspuns:

Poate chiar i place de tine. poate ar trebui sa o mai ti asa geloasa un pic. sau chiar sa te combini ca o alta fata si is felu asta ei o sa i fie ciuda si cum se intampla de fiecare data atunci cand baiatu vrea si fata nu. atunci cand el isi gaseste pe altcineva se intoarce roatabig grin bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vestea bombă este că eşti prea mic şi poate nu te place? Ce vrei? Să o obligi să te iubească? Nu se poate. Dacă te-a refuzat prima oară, apoi a doua oară şi ţi-a spus ca să îţi faci o altă prietenă, e clar. Încearcă să scape de tine.Mai bine îţi vezi de şcoală şi îţi faci mai târziu o iubită.

| Ilusion :X explică:

Cum se numeste forumul? Toti Pentru Unu? Lol. Nu se vede. Unii se gandesc... nu-si posteaza aiurea topicuri. happy