| Saya555 a întrebat:

FUNDA heyhappy vreau un sfat pentru o prietena foarte buna ei ii place foarte mult de un baiat se cunosc putin ea i-a bagat idiul acum doua zile si inca nu a intrat pe el fiind ca ii e rusine sa nu se faca de ras pentru ca tipul e mai nebunatic i ii e frica ca nu o sa gaseasca subiecte de discutii ati putea sa-mi spuneti cateva saluturi mai nebunatice cu care sa intre pe el in conversatii si cateva subiecte interesante de vorbithappy?

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Eu cu un prieten mai vechi, ma salut asa:
'seara buna, omulewinking'
'hey yooou! tongue '
''bun` dziua big grin "
" 'seara` "

cu tot cu smile-uri, e mai fainut asa big grin

3 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

Un singur lucru am de recomandat: TUPEU!, sa-i spuna pur si simplu tot ce-i trece prin minte, sa discute despre ce ii place ei (pentru el va fi indiferent), dar nici n-ai idee ce mult va aprecia sinceritatea. Mai ales sa-l tot tina in intrebari despre el, ca sa afle ce fel de persoana e. Mai apoi poate intreba ce crede el despre ea.
Inca un lucru, poate ca ma insel, dar stiu ca multi oameni cauta sfaturi pentru ei insisi spunand ca "un prieten..." fiindca le e rusine, imi pare prea detaliata situatia ca sa ti-o fi spus dar, in fine, eu am raspuns la intrebare happy

| Jojo_2758 a răspuns:

Pai ar putea sa inceapa:
bunahee hee
ce faci?batting eyelashes
sau
sall
cf?
saluturi nebunatice nu stiu si subiecte de discutie lucruri ce ii plac luiwinking

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Ar putea incepe sa Se bage inseama pana nu eu ea alta inainte