| Adolescenta a întrebat:

Hei.imi place un tip.mult de tot...pe mess vb toata ziua.pan la 1 2 noaptea. apoi continuam prin sms. dar. faza e ca afara el iese doar cu bicicleta. face scheme.etc etc.sh doar ne salutam.nu are timp de discutii chatterbox dar pe mess vb... glumim.mai nou imi zice Stf. iar eu ii zic la fel. Nuj. oare ma place sh el? am incercat.sa-l fac sa iesim afara.sa vb. mai mult f&f decat pe mess. dar. zice ca afara se plictiseste sh ec. iar eu ii zic ca nu se va plictisi cu mine.am incercat de vreo 3 4 ori dar nu a mers.

nu stiu ce sa cred.eu incep sa tin la el mult. avand in vedere ca vb 24/24 ore pe zi.[pe mess]

Sfaturi ...pareri? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| toteusunt a răspuns:

Pai cand il vezi cu bike-ul baga-te in seama si mai mai stati de vorba.Nu trebuie sa stati 10 ore... putin cate putin ca restul vine de la sine.Si nu sta tot timpul pe capul lui. Fa pe indiferenta, lasa-l si vezi daca te cauta el.

Bafta :*

oricum trebuie sa recunosc ca asta cu **** m-a facut sa rad rolling on the floor))

7 răspunsuri:
| Ionutzz97 a răspuns:

Ce glume mai aveti si voi cica STFlaughing

| silver1864 a răspuns:

Salut, deci eu n-am ajuns la stadia in care sa ma invite pe mine fata afara happy, poate baiatul e mai timid in viata reala, la claviatura se simte mai sigur; poate e complexat sau se gindeste cio spune lumea cind la vedea cu vreo fata mergind la brat ))), altfel nu inteleg de ce ar mai dori sa vb cu tine pe mess daca nu lar aranja personalitatea ta... e mai sfios dai timp )))))))

| Adolescenta explică:

Mda.mai ajutat n-am ce sa zic.

| Adolescenta explică:

Eu ies afara seara...de la 6 pan la 10 big grin spre deosebire de el care iese doar cu bicicleta

| Adolescenta explică:

Nui genu care o vrea doar pentru pat...asta e o gluma intre noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu. e timid sa-ti vb.in fata, unele lucruri e mai simplu prin mess, daca ala e modul vostru de comunicatii de ce nu-l intrebi cand vorbiti data viitoare? poate si el crede ce crezi tu.ca te-ai plictisi cu el

| dya16 a răspuns:

Daca tu l-ai intrebat daca vrea sa iasa afara si el a spus ca se plictiseste inseamna ca nu vrea sa te vada. Ori ii e rusine sa dea ocjii cu tine pentru ca te place si nu stie cum sa se comporte in fata persoanei iubite, ori incearca sa te evite deoarece nu te place si nu vrea sa-si petreaca timpul cu tine.Plz...funditza!