| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Intrebare pentru baieti. Daca ti-ar spune prietena cea mai buna ca ii place de tine ce ai face? Si daca ar fi reciproc cum ai reactiona? Care sunt semnele cum ca exista ceva intre 2 prieteni?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Eu nu prea agreez notiunea de "cea mai buna prietena" in cazul unui baiat. In 90% din cazuri (10% sunt baietii gay si cei pampalai) baiatul devine prieten cu o fata si se apropie de ea ca intr-un final sa ii cucereasca inima. Dar e prea timid si continua sa ezite si fata e oarba sau daca simte ceva e si ea timida si relatia nu e una comfortabila, deoarece amandoi isi ascund sentimentele. Mai pe scurt: baiat nu de fapt prieten cel mai bun, baiat place la fata laughingwinking

| mamatatasibunica a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

laughing, interesant raspunsul tau, dar la mine e altceva. Uite, in loc de cel mai bun prieten spun prieten.Eu merg de cand eram clasa intai la mare cu prietenul meu si cu familia lui, si imi cam place de el, dar nu pot sa-i zic pentru ca nu stiu cum va reactionalaughing. Crezi ca e reciproc big grin?

| mamatatasibunica a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Interesant raspunsul tau.big grin Dar la mine e diferita situatia. Uite in loc de cel mai bun prieten spun prieten.Eu merg de cand eram in clasa intai la mare cu el si cu familia lui, bineinteles ca merge si familia mea.Chestia e ca imi cam place de el de mult timp si nu prea as vrea sa ii spun pentru ca nu cred ca e reciproc si poate nu o sa mai fim prieteni dupa ce ii voi spune.big grin

4 răspunsuri:
| OSimplaFata29 a răspuns:

Nu sunt baiat dar trebuie sa te gandesti mult pana sa faci pasul urmator pentru ca daca merge prost poti stica prietenia dintre voi doi! ai grija

| Valisor09 a răspuns:

Eu spun asa sa fi impreuna cu ea si daca nu va place sa uitati ce a fost si sa deveniti iar buni prieteniwinking