| Cosmynutz a întrebat:

[Funda] Lotiunile de plaja sunt atat pentru barbati cat si pentru femei sau trebuie sa imi cumpar o lotiune speciala pentru sexul meu?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Loțiunile de plajă sunt unisex!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Lotiunile de plaja sunt unisex.
Deci, foloseste orice doresti.

| Jony123 a răspuns:

Trebuie pentru sexul tau, cea de femei iti face un bronz mai lucios iar cel de barbati face un bronz gen ars... nu stiu cum sa ma exprim mai bine.
Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| looolliika a răspuns:

Hmm laughing mdea nu cred... ca lotiunile de plaja sunt specile doar pentru femei sau barbati. as zice sa-s unisex laughing

| jojo_2491 a răspuns:

Daca vrei lotiune pentru corp,poti folosi orice, sunt unisex.dar daca vrei lotiune pentru sexul tau ar trebui sa intrebi la magazin, noi nu stim.

| clara1122 a răspuns:

Lotiunile de plaja sunt unisex.