| LalLyBoOmD a întrebat:

FUNDA! Nu a fost nimic. Ma placea. Il placeam. Am stricat totul. S-a suparat sau s-a simtit ciudat, crezand ca eu sunt nebuna sau nu stiu. I-am cerut scuze; mi-a spus sa termin. Mi-a dat iggnor. De doua ori. Nu am mai vorbit de 3-4 zile. Maine cred ca ne vedem. Nu doar noi doi. Daca nu va vorbi cu mine, ce fac? Nu stiu daca e suparat sau nu, parea mai mult indiferent. Poate ca oricum vroia sa-mi spuna ca nu ma mai place si asa l-am ajutat eu, sau nu stiu, sunt in ceata. Scuza-ti-ma ca am scris asa, de plictisitor, dar chiar nu am inteles ce s-a intamplat atunci. Totul a trecut atat de repede. De la prieteni buni am ajuns la zero. WTF?! Funda, evindent ca o dau! Pentru mai multe detalii puneti-ma la prieteni si va explic toata povestea. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Pai poate chiar ai parut nebunalaughingSincer si mie fetele care imi pun multe intrebari, incearca sa imi intre si in creieras ma enerveaza si incerc sa le evit Si evident le consider putin nebune.Totusi nu ii acorda nici tu atentie. daca vezi ca nu face nimic, nu fa nici tu ce pierzi vreun colt de tara?

| Ekcstsy a răspuns:

Eu nu prea am inteles multe ce ai facut ce s-a intamplat...

| Ro0oBerT a răspuns:

Vorbeste cu el particolar si intreaba-l daca este suparat pe tine, daca este ii ceri scuze, iar daca chiar te place se va intoarce la tine. Poate este si el suparat si de aceea se poarta asa. Tot ce trebuie sa ii spui va veni din inima.

| Th3RiP a răspuns:

Eu cred ca este suparat pe tine desii nu stiu ce ati facut ca sa va certati dar incearca sa vorbesti sincer cu el ma refer sa il faci pe el sa vorbeasca sincer si la un moment dat te va ierta happy

| Alexu51 a răspuns:

Cred ca incearca sa para indiferent doar ca sa te atraga.Parerea mea.