| jon22 a întrebat:

FUNDA.Prietena mea cu care am o relatie de putin timp a vrut sa imi faca un sex oral dar problema e ca eu ma excit si penisul elimima un lichid(din cate stiu eu este pentru lubrifiere)ea nu suporta lucrul asta.Ce sa fac astept sfaturi.

Răspuns Câştigător
| g2012 a răspuns:

Pai daca si.a asumat ca isi doreste sa faca sex oral cu tine inseamna ca trebuie sa accepte si lucrurile usor neplacute... oricum nu este lichid mult si nu are gust rau!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai atunci fara nici o suparare dar poate prefera sa faca sex oral vibratorului pentru ca ala nu elimina nimic ce o deranjeaza pe ea

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Foloseste un servetel si sfatu meu ar fi sa iti faca mai des, cu timpul se va obisnui

| neutrino a răspuns:

Penisul nu poate elimina ciocolata calda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va obisnui.da tu stii sa faci clopotelul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ioane? se cade sa primeasca prin compensatie, exact ceia ce ofera. daca va iubiti.si ea are lichid de lubrifere.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Nu ai cum sa opresti asta.ori se obisnuieste dar oricum nu are gust si nici miros. deci dc o deranjeaza asa rau

| jon22 explică (pentru pursisimpluAlex):

Habar nu am ea a zis ca ejaculez dar nu este asa i-am spus ca doar ma excit

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru jon22):

Vad ca u ai 24 de ani deci ea sigur are cel putin 20 daca ea nu stie cei ala lichid seminal atunci nu stiu invat-o tu arati pe net probabil nu stiecei ala.

| IulianDBI a răspuns:

Pur si simplu ii explici la ce e folosit, acel lichid nu are gust rau, si daca cumva are probleme in legatura cu sperma, aceasta are gust variat, depinde ce mananci, daca mai vrea sa iti faca un oral, iti recomanzi ca cu 2 zile inainte sa mananci dulciuri, nu stiu exact nici eu, iti recomand sa cauti pe net

| softkill a răspuns:

Penisul nu elimina niciodata lichid pentru lubrefiere... unde ai auzit prostia asta