| danky a întrebat:

Funda:Sal la toti am ajuns la disperare a fost frumoas la inceput ne-am certat din niste chestii sau auzit niste chestii ca eu am avut treaba cu o fata ne-am certat iar dupa alte probleme iar ne-am certat ea s-a schimbat mult e primul an de liceu poate de asta ultima data ne-am certat si nu am vb vreo 4 zile in alea 4 zile ea s-a vazut cu unu dupa 4 zile eu m-am intors la ea poate ca nu am gresit eu cand ne-am certat dar pentru mine nu am contat niciodata daca am gresit eu sau eu, eu m-am intors sa fim iar impreuna ca nu pot fara ea si nu-mi pasa ce trebuie sa fac ca sa fim impreuna ultima data cand ne-am certat mi-a zis ca nu mai vrea sa aiba ceva cu mine si cu noi nu am zis nimic am trecut peste asta am trecut peste chestia ca s-a vazut cu ala am auzit ca sa si sarutat cu ala dar eu o cred pe ea si ea mi-a zis ca doar s-a vazut cu el dar nu sau sarutat avem 2 ani aproape impreuna si ma intreb oare mai avem vreo sansa sa fim ca la inceput? sa fie totul bine acum ne certam foarte des si m-am saturat si eu si ea de certuri dar nu vreau sa ma despart de ea eu tin mult la ea si nu pot fara ea is dependent de ea nu stiu ce sa fac am facut tot ce am stiut ca sa fie ca inainte dar in zadar help me plsss ( nu luati la misto si scuze pentru greseli daca am facut)

Răspuns Câştigător
| xGumitsa a răspuns:

=` Uite. Euu` nu cred ca voi 2 va potrivitsiii`. Las`o pe ea, daca nu esti fercit, ce rost mai are? Sunt atatea fete frum`, pierzi o fata, si ce? Ai tot viitoru` inainte, stai departe de ea o vreme sa vezi daca iti este mai bine, daca nu. Atunci ai o problema. Nu va intselegeti, nu v-a vost dat sa fitsi` impreuna, ar fi` bine sa treceti mai departe, o sa fie mai bine cu sigurantsa.

1 răspuns:
| danky explică:

Si daca totusi nu o sa fie mai binu dupa?