| Gokoogin a întrebat:

Funda! Salut eu am 18 ani si in ultimul timp (din vara cam asa ) tot vad o femeie. Arata bine e frumoasa si se imbraca numai office pentru ca si lucreaza la nu stiu ce asociatie din blocul de langa mine. Ea a observat ca tot ma uit la ea dar nu o fac ca un pervers. Azi totusi mi s-a intamplat ceva neobisnuit. Eram in pauza cu prietenii la magazin si am fost socat sa o vad trecand. Ea m-a vazut, mereu fara nici o expresie pe fata, si a inceput sa se uite ce sa isi cumpere de mancare apoi a plecat dar s-a orpit peste 2 metri sa se uite la un magazin cu incaltaminte dar se intorcea cu capul intr-un fel ca sa ma vada si pe mine, bine intees ca eu ma uitam tot timpul la ea. apoi a intrat in magazin. a iesit dupa aproximativ 40 de secunde si s-a indreptat catre mine si parea ca asteapta pe cineva dar cred ca era doar o scuza. Se uita in telefon, iar eu m-am dat la o parte. Erau mai multi copii la magazin deci era ceva galagie. S-a mai uitat la mine odata si a plecat. Eu m-am dus in diretia ei la alt magazin. A intrat si ea intr-o cofetarie si a cumparat ceva. Cat timp asteptam la coada de la un alt magazin ea manca si s-a oprit sa vada daca acel cineva mai vine. Era o distanta de aproximativ 50 de metri intre noi ea manca si se uita a mine iar eu la ea. Apoi a plecat si doamne ii ador mersul si picioarele! Ea mi-a dat tarcoale in toate acele 5 minute. Fiind femeie ( cred ca are 30 de ani ) era logic ca nu ea incepea discutia si nu avea nici o expresie pe fata dar nu stiam cum sa fac sa ma bag cu ea in seama. Asa in mijlocul strazii cu copii din toate partile. Deci ma poate ajuta cineva cum sa ma bag cu ea in seama?

Răspuns Câştigător
| niki1003 a răspuns:

Simplu. abordeazo ca pe un om normal. cheamo la un suc sau sa va uitati la un film. fai o surpriza. femeile ador surprizele. si daca ai putin noroc poate se va intimpla ceva intre voi. Bafta!

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Aoleu frate ai dat-o in penibil, data viitoare abordeaz-o: hey papusa nu vi la un suc?

| Robi1444 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sau, hey baby, esti bethon, te scot fha la un suc la plic? rolling on the floor

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Robi1444):

rolling on the floor

| sofisis a răspuns:

Sincer, cred ca orice i-ai spune ar reactiona pozitiv.
Cumpara niste fursecuri si ofera-i unul laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

O intrebi cat este ceasul. big grin
Nu va merge, ca toate telefoanele arata ora dar macar o sa rada si vei avea un inceput de conversatie.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Iti garantez ca o sa o ai 100 %. Lasa-mi mesaj privat. Femeia e interesata de tine