| katrin7727 a întrebat:

FUNDA! Salut TPU am luat framephotoeditor si cand fac o poza imi scrie pe fundal framephotoeditor cum sa fac sa nu mai apara scrisul scuze categoria

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai cum sa scoti watermarck-ul de pe frame! Tinand cont ca este mokka doar as isi pot face si ei reclama! Doar daca il cumperi o sa dispara!
Uite aici unul fara water-marck
FramePhotoEditor 3.2.0.FULL
http://incelugimg.comyr.com/images/sshot3lul.png

Copiaza in foderul unde s-a instalat programul (C:\Program Files\FramePhotoEditor\) fisierul pe care il gasesti in dosarul crack. Programul trebuie sa fie inchis cind faci operatia. La copiere iti ofera mai multe optiuni >> dai click pe "Overwrite" si nu mai ai probleme cu crackul!
Repet: Copiaza crakul in directorul in care s-a instalat programul si apoi porneste programul de la icoana care se afla in director nu de la cea de pe desktop care s-a instalat initial, pe aceea o stergi si faci un sortcut la cea din director.

Download:
http://www.gazup.com/......ad-mirrors
Parola de decomprimare: the crow
Bafta!

1 răspuns:
| äπđÿ a răspuns:

Iti trebuie versiunea originala care o cumperi de pe site deci in concluzie nu poti happy trebuie sa donezi euro sa cumperi programul ORIGINAL happy