| FrozEenSoul a întrebat:

FUNDA! Salut TPU! big grin Deci, anul trecut am fost la tara de paste si o fata de 12 ani se tot dadea la mine eu avand 14... (Nu am stat cu ea deoarece mai stateam 1 zi si plecam...) Ce sansa as avea anul asta sa stau cu ea? Adica voi credeti ca ar vrea sa stea cu mm?

2 răspunsuri:
| symylove a răspuns:

Ai sanse toata treaba e sa ai curaj si daca te refuza nu renunta sigur vrea sa nu cada din prima in bratele tale asa ca fii curajos si bagaret,,, funda plizz?

| FrozEenSoul explică (pentru symylove):

Funda frate, dar e posibil ca de asta sa fi ratat eu o fata ca nu am mai incercat?big grin