| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, deci eu am 12 ani iar verișoara mea are 10 ani și ea se duce la scoala în Franța împreună cu mătușa mea (mama ei) și ele vin în RRomânia de 2-3 ori pe an, și mereu stau cam 2 săptămâni, șiultima data au venit în tara în aprilie de Paste, și de acum vor veni în decembrie (de sarbatori) și mereu când vin ele în tara, verișoara mea doarme câteva zile la mine, și mătușa ramâne la tara (la 20 de km. De noi, de orașul meu) și eu nu vreau sa se duca la tara deloc verișoara mea, eu vreau sa stea numai la mine cât timp este în Romania, și în aprilie a stat decât 2 zile la mine, iar anul trecut de sarbatori nu a vrut sa vina, și eu abia abia asteptam, dar nu a vrut, ca a spus ca nu e familia ei, și acum 2 ani de sarbatori a stat la mine 10 zile, a fost super, și ccredeți ca va veni de sarbatori sa stea la mine de Crăciun Și de revelion? Ca eu abia aștept

1 răspuns:
| BJK1903 a răspuns:

Si noi de unde sa stim daca va sta la tine de sarbatori? Suntem cititori de ganduri? Intreab-o pe matusita si vezi ce spune laughing.