| ElenaMaria a întrebat:

FUNDA! Trec printr-o perioada foarte grea.\Am facut 6 teste de sarcina si toate negative. O ecografie dupa 10 saptamani de la contact si una dupa 12 jumatate de la contact.Doctorul a spus ca uterul este normal.Menstruatia mi-a venit de 2 ori dar prima a avut un flux mai redus si a durat doar 3 zile[20 august]. Apoi am mai avut o scurgere de sange de 2-2zile jumatate pe 1 septembrie. Mi-a venit menstra pe 28 septembrie si a durat 4-5 zile.Imi fac griji ca as putea fi gravida.Am dureri de sani si imi simt burta mai mare.Am sanse sa fiu?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ai nici o sansa sa fii insarcinata.

| ioanaioana a răspuns:

Eu zic sa te duci la mai multi doctori nu numai la unul. un site bune e si noifetele.ro in care poti sa pui diferite intrebari despre menstruatie si primesti diferite raspunsuri