| Deea10a a întrebat:

Buna, voi trece direct la subiect. In septembrie 2018 am avut ultimul contact sexual (protejat). Pana in decembrie mi-a venit normal menstruatia, in decembrie am avut dureri de ovare si mijloc si menstruatia mi-a venit de doua ori in aceeasi luna. In ianuarie 2019 au inceput sa-mi creasca sanii (in primavara 2018 am fost la ecografie la sani deoarece simteam ceva ca un nodul si mi-au spus ca urmeaza sa se dezvolte corpul si ca n-am nimic, dar acum dupa jumatate de an sa inceapa sa creasca?) mentionez ca am facut 3 teste de sarcina pana acum si toate au iesit negative. Care o fi cauza? Vreo dereglare ceva, un chist, raceala? Ma gandeam ca daca era sarcina se vedea in teste pana acum...Chiar nu mai inteleg. Si in ultimul timp am si slabit un kg si ceva... de ce am menstruatia asa dereglata si de ce au inceput sanii sa-mi creasca dintr-o data acum la 21 de ani?
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei cumva pastile cand esti pe stop? pentru dureri? Nurofen mai exact? sau alte pastile?

| Teo29 a răspuns:

Mai consulta un medic ginecolog competent si cere-i inca o opinie.