| Excalibur09 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? In afara de TPU.
(daca se poate sa imi dati niste raspunsuri cat de cat serioase xD )

23 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Citesc, ma joc, ma uit la filme/seriale, ies cu prietenii, scriu

| RAY a răspuns:

Ma plimb,ma documentez,citesc,vad documentare, ascult muzica, meditez, discord, tiktok

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am sad
Si TPU il fac in timpul programului de lucru chiar laughing (dar sa nu afle nimeni)

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns:

Pai tu dai răspunsuri neserioase și vrei seriozitate de la noi...nu se poate asa ceva, încalci regulamentul TPU. happy

| Andreeush a răspuns:

Ascult muzică, mă uit la filme, ies pe afară etc.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma uit la filme, ascult muzica, ma joc pe Facebook solitaire dar nu singura(cu adversar), gatesc prajituri, cand e timp frumos ma plimb in oras si cumpar carti, sau stau pe balcon si citesc.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Vorbesc in spaniola, mă joc, cânt, citesc meme-uri, dorm, editez audio că video mi-e lene xd, și încerc să-mi fac prieteni dar nu-mi iese așa că mă limitez să speak cu lumea când joc câte ceva.

| CleanHeart a răspuns:

Shopping activitatea mea favorita
Sport
Seriale
Joaca cu cei 3 caini
Citesc carti psihologice
Dorm
Invat din cand in cand pentru bac, ca e pe drum si tot mai aproape de destinatie.
Cant la pian
Dansez prin casa de nebuna
Fac karaoke si clatite ca fara ele nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc. Mă plimb. Fac poze.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Tu?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Ce sport faci?

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns (pentru Excalibur09):

Ma mai uit si eu la tutoriale pe Youtube, mi-am facut playlist-uri separate in legatura cu ce muschi vreau sa lucrez. Nu te axa doar pe gantere, fa si geno, abdomene, chestii de genul.

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns (pentru Excalibur09):

Stiu un tip care facea doar flotari si n-arata ok. Avea picioarele foarte slabe laughing) Cate poti sa faci? De cat timp faci sport?

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns (pentru Excalibur09):

Avea bratele foarte dezvoltate, pieptul la fel, si in rest era prea slab.
Conteaza si numarul. Sunt mai multe tipuri de genoflexiuni, dar nu le stiu denumirile. Mi-e mai usor sa le fac si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenevesc și fac sala sa impresionez gagici, pentru că caracrerul lasă de dorit.

| Swae a răspuns:

Desen, machiaj, ascult muzica, filme, seriale, vb cu lume etc

| Swetlly122 a răspuns:

Ne jucam leapșa