| Carly22 a întrebat:

Funda vot TPU.cred ca intrebare mea este buna si aici.deci.sunt a IX-a si scoala a inceput de joi.fiind boboaca normal ca debea astept pauzele ca sa ies afara si sa ma uit dupa baieti big grin laughing (cum probabil fac majoritatea fetelor ). voi ca baieti. care sunteti mai mari peste a 10-a sa spun(inclsuiv) va uitati la boboci? adica va atrag? pentru ca sunt noi si nu le stiti? sau de fapt sunt doar niste elevi noi si enervanti care va incurca cand ies afara? adica vreau sa stiu parerea tuturor (fete si baieti) care sunteti a 10 sau peste a 10-a. ce parere aveti de fetele care au trecut a IX-a? multumesc. dar poate scrieti ceva mai detaliat ca sa aflu. cum ar trebui sa ma comport ca sa fiu placuta de mai multi sau ceva? multumesc mult FUNDA.:*:*:*

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

Nu mai sunt demult la liceu (25 de ani) si sincer nu imi dau seama cate fete dragute pe care le vad la metrou, dar da, ca baiat ma uit dupa toate fetele care au cur si sani big grin
cred ca e ceva genetic straight face

1 răspuns:
| FrozEenSoul a răspuns:

Hey, Dar nu asta conteaza (ca e o fata a 9 si el e mai mare ), si eu stau cu o fata mai mica ca mine. Si? ce frate daca o iubesc ce sa fac tonguebatting eyelashes. Incearca sa te uiti poate agati, Bafta si succes. Funda?