| jon22 a întrebat:

FUNDA.Vreau sa imi recomandati si mie o crema/spray pentru ejaculare precoce asta inainte sa ma duc la farmacie.

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Prietene cred ca n ai ce face cu banii?
Mai bine incearca sa scapi de emotii si sa fii cat mai relaxat atunci cand esti in actiune si te asigur ca nu vei mai avea probleme cu ejacularea precoce! incearca sa inveti sa te controlezi pur si simplu! Crede ma ca se poate...totul porneste de la creierasi...aia de sus. ok?
Mult Succes!

1 răspuns:
| Marius1985 a răspuns:

Daca vrei ceva eficient si usor de folosit incearca astea: http://track.climaxcontrol.ro/product/Climax-Control/?pid=119&uid=1419 la mine au mers. bafta!