| anonim_4396 a întrebat:

I-am zis ca il plac iar el ma ignora, suntem prieteni buni si lui ii place de altcineva si eu sunt cu cineva.Am jucat un joc adevar sau provocare, si m-a provocat sa il sarut, si am zis ca nu dar mi l-a furat. Am vorbit cu fratele lui si sigur i-a spus, iar el acum ma evita, nu stiu ce sa fac, nu stiu de ce i-am zis, am stricat totul.

1 răspuns:
| max_4494 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat o relatie trebuie sa dai dovada de seriozitate. Te joci prea mult iar joaca asta poate crea deziluzii.