| creatza96 a întrebat:

Am o mica problema, acum de curand mi.am facut un prieten,si peste cateva zile va trebui sa ma intalnesc cu el. Am jucat adevar si provocare cu el,si m.a provocat,ca atunci cand sunt cu el,sa fac ceva romantic. Eu nu stiu ce as putea face,si de asta sunt aici, pentru a va cere ajutorul. Va rog frumos. Funda! :*

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceva romantic?
De sex ai auzit?
Ce jocuri mai aveți și voi, fraților! Promiți ceva ce nu poți face...
Pa, pa.

| MissDi a răspuns:

Da-i un :* si gata. laughing.

| Danysan a răspuns:

Pupa-l desii cred ca e ceva cam banal dar mai bine decat nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-l in brate si pupa-l pe obraz/gura.

| tr3ig a răspuns:

Lasa-l sa iti dea limbiwinking o sa va placa la nebunie amandurorawinking

| varcolaccc a răspuns:

Sarutal pasional happy. Succes

| suntZeu a răspuns:

O ambianta placuta si comfortabila, depinde unde va intalniti... daca sa zicem ca ar fi la tine acasa ar putea fi un cadru cu o lumina difuza, putine lumanari si apoi un french kiss

Succes...

| AlexandraPrincess a răspuns:

Pupa-te cu el! laughing

| AlexFR a răspuns:

Vorbeste putin cu el, si apoi treci la,, atac'', i-al in brate, si dupa saruta-l, fa-l sa se simta bine! big grin

| BlakeLivelly a răspuns:

Incearca sa faci ceva ce nu este prea exagerat. Duceti-va sa va plimbati intr-un loc in care iti place tie, si este mai linistit si mai pustiu, sau uitati-va la un film romantic impreuna. Ori, poti pur si simplu sa tii un discurs frumos in care sa iti descrii sentimentele si sa inchei cu un sarut. Bafta!