| Lamaie_6442 a întrebat:

FUnDaa maree la cine ma ajuta:Am si eu o intrebare. Mie imi place ff mult de un baiat si azi m-am intalnit cu el din greseala si ne-am pupat pe obraz.Parca el se misca in reluare dar nu stiu dc.Adica ma pupa ff incet iar prietenii lui si prietenele mele ma asteptau.Eu avea pantalonii ff scurti dar nu de blugi si el pantaloni largi albastri.In timp ce el ma pupa aam simtit ceva tare intre picioare si s-a apropiat ff mult de mine.Eu vb in fiecare zi cu el:X:X:X
Deci ce sa insemne asta ca i s-a ridicat cand m-a vazut? pentru ca se simtea ff rau. A fost o legatura ff apropiata intre noi dar nu stiu dc. pur si simplu.Va rog ajutati-ma cu un raspuns concret. A facut-o intentionat sau i s-a sculat din greseala? Apoi dupa ce a plecat se uita mereu dupa mine.
P. S daca aveti chef de misto mai bine nu mai scrieti.

4 răspunsuri:
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai sigur te place si nu se ridica aia dupa o fata poate ca fix in momentul ala el a ajuns la maturitate adica sa i se scoale aia ca sa poata face copii sau poate e un pervers si a facut-o intentionat doar ca sa simti tu aia intre picioare ca sa o faceti cat mai repede cand o sa fiti impreuna sunt si din astia dar eu cred ca a ajuns la maturizare sau a fost o greseala deoarece erat apropiati dar daca se misca mai in spre tine aia inseamna ce e pervers depnde de situatie

| Byencutsza a răspuns:

Intentionat nu prea are cum sa i se ridice...i se ridica cand se excita...bun si nu are cum sa i se ridice din simplu fapt ca te'a vazut sau tea pupat p obraz. ori era deja ridicata ori nu era ridicata deloc pentru ca si asa se simte daca ai pantalonii mai subtiri sau daca nu avea chiloti pe el. oricum e posibil sa te placa de ce nu incercati o relatie?

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Sincer. e cam amuzanta faza cu "ridicath'u" fara suparare...

Dar nu cred ca a facut'o intentionat happy
Eu zic ca te place happy

deci

Bafta :*

| GoLeZ a răspuns:

Poate are priapismlaughing))