| Floriana78 a întrebat:

Cam de 1 an fac baschet cu un alt antrenor, si de atunci a fost cam apropiat de mine(la inceput am crezut ca e din cauza ca sunt capitanul echipei). mereu ma lua in brate, ma pupa, etc. Azi, a fost prima data cand m-a pupat pe gura(nu stiu daca din greseala sau intentionat, eu cred intentionat) Ce sa fac? Sa ma mai duc la baschet? Sa ma duc la politie sau ceva?

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Probabil a facut asta din greseala, du-te la basket si vezi daca mai face asta din nou, atunci spune-le parintilor tai

| christall a răspuns:

Cati ani ai? Vb cu parintii. Neaparat!

| 393Dan a răspuns:

Zi-le colegelor si fa-l de rusine.

| Mihaelablabla a răspuns:

La 13 ani, cine știe. mai urmărește-i reacțiile. Dacă sunt în continuare ciudate vorbește cu ai tăi și fuguța la alt club.

| Rentea_Laurentiu_2000 a răspuns:

Pai sa fii atent