| Lamaie_6442 a întrebat:

FUnDaa maree la cine ma ajuta:Am si eu o intrebare. Mie imi place ff mult de un baiat si azi m-am intalnit cu el din greseala si ne-am pupat pe obraz.Parca el se misca in reluare dar nu stiu dc.Adica ma pupa ff incet iar prietenii lui si prietenele mele ma asteptau.Eu avea pantalonii ff scurti dar nu de blugi si el pantaloni largi albastri.In timp ce el ma pupa aam simtit ceva tare intre picioare si s-a apropiat ff mult de mine.Eu vb in fiecare zi cu el:X:X:X

Deci ce sa insemne asta ca i s-a ridicat cand m-a vazut? pentru ca se simtea ff rau. A fost o legatura ff apropiata intre noi dar nu stiu dc. pur si simplu.Va rog ajutati-ma cu un raspuns concret. A facut-o intentionat sau i s-a sculat din greseala? Apoi dupa ce a plecat se uita mereu dupa mine.

P. S daca aveti chef de misto mai bine nu mai scrieti:X

Răspuns Câştigător
| IonelaNela97 a răspuns:

Salut,din cate ai scris am inteles ca :
-Prietenii si prietenele erau de fata...(daca nu te placea ok nu o facea chiar de fata cu toti)
-A prelungit momentul(Asta arata ok se simte bine in preajma ta,si chiar langa tine,poate si-ar dori mai mult decat o simpla prietenie)winking
-I s-a ridicat,imaginea pe care o avea langa tine si pupatu' pe obraz,i-au dat o atmosfera de vis,winking
-Pastreaza legaturaa cu tine,probabil ca vrea sa te curteze (cred ca a vrut sa iti dea de inteles prin prelungirea timpului si etc ca el chiar te place)
Daca consideri ca vrei sa fi cu el e alegerea ta,dar din cate am inteles avetii sentimente reciproc, deci ati forma un cuplu frumos cu sentimente adevarate, asta e doar alegerea ta si nu te pot influenta in a lua o deciziewinking

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Sa intamplat asta pentru ca ii place de tine e normal iti dai seama ca nu a facut asta intentionat mai ales pe stradahappy se intampla l toti b e ceva normal

| Balmung a răspuns:

Pai baiatul chiar te place sia vrut sa prelungeasca momentul cu tine. Sincer cred ca faza cu sculatul nu a fost intentionata, s emai intampla. Cred si eu ca i-a fost putin rusine. Si mi-e imi era daca eram in situatia lui. Eu cred ca te place. Cel mai bine se vede atunci cand a prelungit momentul.Nu multi baieti fac asta.winkingDeci e un semn bun

| Anonim3007 a răspuns:

Pei i s-a sculat din greseala logic u crezi ca el vroia sa i se scoale fix atunci? si i s-a sculat pentru ca te place ( cred ca e prima data cand v-ati pupat ) si sa excitat... ma intelegi din asta s-a sculat funda?

| LaRySa_1343 a răspuns:

Buna eu cred ca simte ceva pentru tine si ar ar trebui sa i arati si tu acelasi lucru sigur iti va raspunde cu aceeasi moneda, popici. fundita?