| CariocaAlba a întrebat:

FUNDAA. Un prieten foarte apropiat de familie vrea sa se culce cu mine, asa, de o data. Nu este o diferenta de varsta foarte mare intre noi, dar ma freamata un gand:el nu este virgin si daca nu ii place de mine"la pat". straight face Apoi mi-am dat seama ca nu avem nici un motiv sa o facem.raised eyebrows El are prietena, eu nu am prieten dar nu am venit eu cu ideea. Deci clar in urmatorii ani ne vom vedea cu familia si nu vreau sa ramaneam certati. Concluzie:nu vreau sa o fac cu el, dar nu stiu cum sa ii spun sa nu inteleaga altceva sau sa se supere, pentru ca tin la el. Nu vreau sa-i spun ceva gen "Nu sunt pregatita pentru tine; mi-e frica; nu vreau sa ne stricam relatia sau boss, ai gagica." Stie cineva cum il pot refuza frumos?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| BlurrY a răspuns:

Mama.Yo nu as refuza o fata.sa mi se ofere rolling on the floor...nu il refuza... daca el vrea sa o faca.tu crezi ca o sa se uite cat de buna esti tu la pat?:-J.Cati ani ai? Vreau rasp plz.sa stiu ce poti facebig grin

| CariocaAlba explică (pentru BlurrY):

Peste 16. raised eyebrows Foarte indiscret.laughing)) Dc?

| BlurrY a răspuns:

Auzi.i-a lasa-l tu pe ala.si hai la mine...nu conteaza daca vrei sa fac cv cu minelaughing. oricum nu m-as uita cat de buna esti tulaughing. lasa-l si hai la mine te primesc cuu bratele deschise laughingwinking

| CariocaAlba explică (pentru BlurrY):

Serios maa? raised eyebrows Poate la anul'.

| BlurrY a răspuns (pentru CariocaAlba):

De unde esti? Da-mi si uh un id plz big grin

| CariocaAlba explică (pentru BlurrY):

Sunt din Bucuresti. Si nu iti dau nici macar un id. big grin

| Reek54 a răspuns (pentru CariocaAlba):

De ce ai amagit saracul baiat? laughing

| Georgiiianaaax a răspuns:

Nu trebuie sa gasesti un mod in care sa il refuzi frumos, pur si simplu refuza.l spunandu.i ca nu e momentul si ca nu vrei sa iti strici copilaria...acum depinde cati ani ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui "boss, ai gagica!" si ar trebui sa pui mai mult pret pe tine. In viata o sa dai de multi prieteni din astia si daca o sa te arunci asa la toti nu te vad prea bine.

| zetyx a răspuns:

Ideea e ca. daca nu vrei nu o faci. insa daca exista o oarecare atractie.si el te vrea pe tine, poate vrea si ceva mai mult cu tine decat simpla placere in pat. ce daca are prietena? maine poate sa nu mai aiba. si daca vrei sa il refuzi spune' i deschis nu are de ce sa se supere

| CariocaAlba explică (pentru zetyx):

Si daca prin absurd, se supara?straight face Ce fac, pentru ca nu vreau sa imi stric prietenia. straight face