| BloodyBlade a întrebat:

FundiTA! Buna TPU! Am o intrebare adresata in special baietilor:ati putea avea o relatie(de iubire ma refer)cu o fata cu 3 ani mai mica decat voi? Daca da dc? daca nu dc?

Răspuns Câştigător
| Allesandra19 a răspuns:

Conteaza varsta? raised eyebrows Atata timp cat va iubiti, de ce nu? Scuze ca raspund eu chiar daca nu sunt baiat big grin

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

De ce nu?! Mi se pare o diferenta de varsta chiar normala.

| geotechnical a răspuns:

Serus, in primul rand nu cred ca este o diferenta asa mare de varsta pana si la parintii mei sunt in jur de 6 ani si au facut 24 ani de cand sunt casatoriti, cred ca daca te iubeste cu adevarat si te respecta ca persoana nu prea conteaza ca esti mai mica cu 3 ani, sincer parerea mea este ca de la o diferenta de 10 si peste 10 ani cred ca apare o neconcordanta, dar este parerea mea personala big grin

| PeterMan a răspuns:

De ce nu? Adica nu varsta conteaza, ci daca va iubiti sau nu.