| SperantaPierduta a întrebat:

Am o intrebare adresata baietilor in special. Ati uitat prima iubire ( aici ma refer la o relatie mai lunga, prima prietena, primul sarut, etc, dar si prima cu care ati facut dragoste/ sex) sau intotdeauna va v'a ramane in gand? Se uita sau nu prima iubire? Multumesc.

11 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu poti uita chiar daca vrei.

| petrica1111 a răspuns:

Nu am uitat-o. Cred ca este cel mai special lucru atunci cand te indragostesti pentru prima data.

| michael5813 a răspuns:

O doamne...cum as putea sa o uit pe Maria!? ea a fost prima mea iubire adevarata! la 14 ani! chiar daca am fost dezamagit mai apoi tot nu am uitat-o ba chiar imi aduc aminte cu placere de aceasta iubire! cand si cu cine am facut sex first time sincer nu mai tin minte! a trecut ceva vreme!

| Cosmin86 a răspuns (pentru michael5813):

La 14 ani iubire adevarata? rolling on the floor)

ce amuzant esti

| michael5813 a răspuns (pentru Cosmin86):

Crezi sau nu, dar chiar eram ...indragostit! la 14 ani... bine acum sigur ca nu era vorba de iubirea dintre doi oameni care gandesc maturi si nici macar a unor adolescenti dar eram sincer in ceea ce privesc sentimentele pe care le aveam. deci in sensul asta voiam sa zic! na si tu mai carcotasule! am fost si eu mai precoce decat altii la varsta aceea ce vrei si tu!?

| Cosmin86 a răspuns (pentru michael5813):

Nu am zis nimic, doar ma amuzam putin happy

| michael5813 a răspuns (pentru Cosmin86):

Desigur... doar stiu si eu de gluma!

| Zenit313 a răspuns:

Nu se uita iubirea indiferent ca este prezenta in prima sau ultima relatie..si nici amintirile.

| SerafimHD a răspuns:

Nu o uiti nici daca ai vrea dar trebuie sa o uiti ca sa mai vina alta! altfel te minti pe tine insuti ceea ce e mai grav decat daca te-ai minti spunand ca nu te-ai implicat deloc prima oara!

| 17Constantin a răspuns:

Nu ai cum uita prima iubire. Acest lucru ti-e intrat in singe cum se spune. Oricit de tare ti-ai dori nu poti uita prima dragoste, asta pur si simplu e imposibil.

| king12345 a răspuns:

Niciodata nu se uita nimic, asa ceva nu se uita chiar daca vrei nu poti.